Piedzīvojumi

Dodies kopā ar mums piedzīvojumos un atklāj savu mežonīgo pusi.

MĀCIES BUŠKRAFTA UN IZDZĪVOŠANAS PAMATPRASMES

Dodies ar mums kopā nelielā piedzīvojumā un iemācies tādas jaunas prasmes kā malkas sagādāšana, uguns iekuršana, izmantojot kramu, kā atrast ēdamus augus, orientēšanās dabā, dažādu mezglu siešanu un kā tos pielietot, grebt koku un varbūt pat uzbūvēt pašam savu patvērumu, kur pārlaist nakti. Mēs gatavosim ēst uz ugunskura un dosimies nelielā pārgājienā pa mežu. Šis piedzīvojums būs piemērots cilvēkiem bez iepriekšējas pieredzes.

  Piedāvājam 3 līmeņus:
ZINĀTKĀRAIS. Pieredze šeit pat kempingā, kur drošā vidē varēsi iemācīties jaunas buškrafta un izdzīvošanas prasmes. Ja nekad neesi nakšņojis pie dabas teltī, šī ir laba vieta, kur sākt. Mēs kopā iekursim ugunskuru, uz kura gatavosim gardas maltītes, pavadīsim laiku sienot mezglus vai grebjot kaut ko no koka. Šī būs āra dzīves pieredze ar komfortu. Ierašanās iepriekšējās dienas vakarā vai agri no rīta, lai iekārtotos kempinga jurtā, pilna diena ar piedzīvojumiem, kopīgi gatavotām pusdienām un vakariņām uz ugunskura, nakts komfortablajā jurtā, brokastis pie ugunskura un atvadīšanās līdz 12.00. Cena 240EUR (1-2 personām)

  PIEDZĪVOJUMU MEKLĒTĀJS. Dienu sāksim ar pārgājienu mežā, kur arī mācīsimies dažādas prasmes. Dienas beigās atgriezīsimies kempingā, lai nakti pavadītu komfortablajā jurtā. Ierašanās iepriekšējās dienas vakarā vai agri no rīta, lai iekārtotos jurtā, diena pilna piedzīvojumiem mežā, ar pusdienām un vakariņām, ko kopā pagatavosim uz ugunskura, nakts jurtā, brokastis pie ugunskura un atvadīšanās līdz 12.00. Cena 290EUR (1-2 personām)

  IZDZĪVOTĀJS. Tev tiks atļauti 10 priekšmeti, ko ielikt savā mugurssomā šim piedzīvojumam. Mēs dosimies pārgājienā mežā, kur mācīsimies dažādas prasmes, uzbūvēsim patvērumu, lai tajā pavadītu nakti pie ugunskura. Nav sliktu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs! Būs nepieciešams kempinga ekipējums, bet ja tāda nav, palīdzēsim ar nomu. Ierašanās no rīta, diena pilna piedzīvojumu, pusdienas un vakariņas kopīgi pagatavotas uz ugunskura, patvēruma būvēšana, nakts mežā, brokastis pie ugunskura, atvadīšanās līdz 12.00. Cena 340EUR (1-2 personām)

  *Izejvielas maltīšu pagatavošanai ir iekļautas cenā un piemērotas arī vegāniem

MEZGLOŠANAS UN MAKRAMĒ MEISTARKLASES

Grupām (līdz 10 cilvēkiem) un individuāli. Iemācies pamatmezglus un radi savu mākslas darbu- tas varētu būt pakarams puķu podu turētājs, sienas dekors, galda celiņš vai kas cits. Meistarklases ilgums 4-6 stundas.
Materiāli, dalīšanās ar zināšanām, tēja, kafija un uzkodas iekļautas.
Cena 35-75 EUR no cilvēka atkarībā no grupas lieluma un meistarklases garuma. Iespējams organizēt arī jūsu izvēlētajā vietā.

JOGA PĻAVĀ

1.5 stundu gara pieredze ar sertificētu jogas pasniedzēju, skanošo bļodu meditācija un tējas ceremonija.
Cena 15-45 EUR no cilvēka (atkarībā no grupas lieluma)

Sazinieties ar mums tūlīt!

Vai jums ir kādi jautājumi?

Rezervē savu naktsmītni tagad un izbaudi mierpilnu atpūtu!